Erasmus+ kurzy pro učitele - Tenerife

Další kurz projektu Erasmus+ s tématem Zefektivnění výuky na naší škole , kompenzace psychické náročnosti výuky sportovními aktivitami, začlenění cílů udržitelného  rozvoje  proběhl  na Tenerife.
Výuka anglického jazyka patří k našim prioritám, nelze však nadále navyšovat počty jeho hodin v rozvrhu. Proto se seznámili  s metodikou CLIL pro zařazování angličtiny v jiných předmětech, tentokrát byl kurz zaměřen na začlenění ve výuce prvního stupně. Využitím CLILU  se navýší čas, kdy jsou děti vystaveny angličtině, nezvyšuje se tím ale časová náročnost výuky a dochází k jejímu přirozenějšímu využití v rámci stávajícího rozvrhu.

koordinátorka projektu Erasmus

Mgr Kateřina Špiclová