Erasmus + kurzy pro učitele - Curacao

Další kurz projektu Erasmus+ s tématem Zefektivnění výuky na naší škole , kompenzace psychické náročnosti výuky sportovními aktivitami, začlenění cílů udržitelného  rozvoje   se uskutečnil na Curacau.

Byl zaměřen na rozpoznávání a zvládání stresu, což má pomoci kompenzovat psychickou náročnost výuky jak u pedagogů, tak samotných žáků. Absolvovaly jej kromě učitelů i paní asistentky, které jsou též v úzkém kontaktu se žáky a budou tak moci společně ve výuce nových poznatků využívat. Během návštěvy měli účastníci možnost navštívit i několik místních škol, což jim umožnilo dozvědět se více o systému místního školství, o vybavenosti učeben a o složení jednotlivých tříd.

koordinátorka projektu Erasmus