Erasmus + kurzy pro učitele - Malta

Proekt Erasmus + KA 1 umožňuje naším zaměstanacům účast na mnoha vzdělávacích aktivitách v zahraničí. Jednou z nich byl i kurz Fit in Deutsch - auch für CLIL na Maltě. Zúčastnily se jej paní učitelka Hana Doležalová  a Iva Loužecká a získané dovednosti a informace využijí jednak ve svých hodinách německého jazyka, jednak mohou díky metodice CLIL začleňovat tento jazyk i do dalších předmětů. Vše sdílí s dalšími učiteli a učitelkami  naší školy a tím se získané informace šíří dál a snad budou motivovat i další pedagogy k účasti na dalším vzdělávání a na začleňování nových poznatků do naší výuky.

Děkujeme tímto EU za financování celého projektu.

Koordinátorka projektu