Erasmus + kurzy pro učitele - Sevilla, Španělsko

V rámci projektu Erasmus+ KA 1 se uskutečnil  od 3. do 28.července 2023  i další kurz  - CELTA  - Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages. Absolvovaly jej dvě paní učitelky- Jana Bičišťová a Marcela Vostřáková a díky němu se spolu s dalšími účastníky z Kanady, Velké Británie, Maroka, Indie, Portugalska a Španělska mohly zdokonalit ve výuce angličtiny přímo podle metodiky univerzity v Cambridge. Získané dovednosti a informace využijí ve své vlastní výuce, sdílí je i s dalšími kolegy a kolegyněmi na naší škole, ale  i mimo ni na setkáních s učiteli z dalších škol.

Děkujeme tímto EU za financování celého projektu.

Koordinátorka projektu