Erasmus+ kurzy pro učitele - Slovensko

Ve dnech od 25.9. do 30.9. 2023 se proškolovaly paní učitelky Fürbachová, Poživilová a Drtinová ze druhého stupně ve slovenské Bratislavě na kurzu English Language for Teachers, Educators and School Staff &CLIL a paní učitelka Drtinová navíc i CLIL and ICT tools for Educators. Jelikož jsme jazykově zaměřená škola, považujeme za důležité, aby co nejvíce pedagogů bylo jazykově vybavených a aby se postupně snažili zařazovat do svých hodin moderní prvky výuky. Získané znalosti a dovednosti se snaží následně využít v rámci své práce a seznamují s nimi i další pedagogy.

Děkujeme tímto EU za financování celého projektu.

Koordinátorka projektu