aktuality / úvod

Atletický přebor Táborska

aktualizováno | 25.6. 19:05:44
52. ročník Atletického přeboru Táborska - 1. stupeň

Předposlední červnový týden patřil v Táboře těm nejlepším atletům ze základních škol. Třídenního závodu Atletického přeboru Táborska se na stadionu Mír zúčastnilo 27 družstev z prnvích stupňů a 23 družstev z druhých stupňů základních škol z táborského okresu.

Po napínavém závodě se družstvo 1. stupně z naší školy stalo jasným vítězem, získalo 403 bodů a zaujalo první místo. Naši prvostupňoví závodníci předvedli vynikající výkony a dosáhli výrazného náskoku před ostatními školami. Žáci druhého stupně obsadili 3. místo.

Všichni závodníci prokázali nejen skvělé dovednosti, ale také týmovou spolupráci a odhodlání. Atmosféra na stadionu byla plná napětí a soutěživosti.

Gratulujeme všem závodníkům k vynikajícímu výkonu a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.