Erasmus + kurzy pro učitele - Alpy

Další aktivitou projektu Erasmus+ s názvem: Zefektivnění výuky na naší škole , kompenzace psychické náročnosti výuky sportovními aktivitami, začlenění cílů udržitelného rozvoje, byl metodický kurz lyžování. Ten měl učitelům pomoci prohloubit a zdokonalit jejich stávající lyžařské dovednosti a seznámit je s novinkami a posledními trendy z této oblasti.

Získané poznatky využijí ihned v tomto školním roce na 2 lyžařských kurzech s našimi žáky. Sport je důležitý pro kompenzaci psychické zátěže dětí a je navíc důležitý pro jejich zdravý vývoj.

Podpora Evropské komise při tvorbě této publikace nepředstavuje souhlas s obsahem, který odráží pouze názory autorů, a Komise nemůže být zodpovědná za jakékoliv využití informací obsažených v této publikaci

koordinátorka projektu