Co do přírody nepatří? Další aktivita eTwinningového projektu

Další z aktivit eTwinningového projektu (je součástí našeho projektu Erasmus+) - Rozhýbejme děti s angličtinou + participujme při plnění cílů udržitelného rozvoje  byla v 1.D hra na hledání zadaných materiálů ve školní zahradě. Děti při ní dle zadaných slov hledaly jak přírodní, tak uměle vyrobené materiály. Následně pak vyhodnotily, co do přírody patří a je to přirozeným přírodním produktem, který nikomu a ničemu neškodí a co je vyrobené člověkem a do přírody to nepatří.

Jelikož byla naše třída aktivní i při akci Ukliďme Česko, při které jsme sbírali a následně na správné místo odnesli odpadky, připomněli jsme si nyní opět pravidla o nakládání s nimi a věříme, že děti budou čím dál tím lépe přemýšlet o možnostech snížení množství odpadu a o jeho správné následné likvidaci.