Klub předškoláků

Ve středu 18. 1. 2023 proběhlo na naší škole první setkání budoucích prvňáčků.

Společně s dětmi jsme si připomněli zimní období. K němu neodmyslitelně patří sněhové vločky, které se staly tématem naší první schůzky.

Děti si vyzkoušely, jaké je to sedět ve školních lavicích a plnit úkoly zadané paní učitelkou. Procvičily si grafomotoriku a vytvořily pěkné rukavice, byly pozorné při hledání rozdílů. Při básničce Vločka si budoucí žáčci procvičili paměť a zacvičili si. Domů si děti odnesly také dvě sněhové vločky, při jejichž výrobě prokázaly, že jsou šikovné. Rozloučili jsme se poslechem písničky o zimě.

Věříme, že se budoucím prvňáčkům v klubu líbilo a těšíme se na další setkání, které se uskuteční ve středu 15. 2. 2023.

Jitka Chromuláková, Markéta Pražáková