Každý budoucí prvňáček a jeho rodiče s napětím očekávají svůj velký den.

Na naší škole nemusí budoucí žáčci čekat na tuto událost až do 1. září, mohou si ji vyzkoušet dříve. Cestičku do školy dětem rádi ukážeme a usnadníme. Budoucí školáčci se seznamují se svou budoucí školou, poznávají prostředí, které se stane na devět let součástí jejich života. Děti zde pracují s p. učitelkami, hrají hry spojené s učením, tvoří, malují, zpívají, cvičí.

Činností dětem vlastní a nejpřirozenější, tedy hrou, rozvíjíme obecné základy učení, zrakové a sluchové vnímání, představivost, slovní zásobu, paměť, logické myšlení a pravidelně se zaměřujeme na rozvoj gramatiky.

Chceme, aby se děti do školy těšily. Doufáme, že pro ně bude šťastný nejen vstup do první třídy, ale i celá školní docházka spojená s radostí, zájmem a pocitem úspěchu.

Vaše paní učitelky