Školní výlet 2.D

Škola, to není jenom klasické učení během celého školního roku, ale i školní výlet. Ten si žáci 2.D užili dne 29.5. v obci Štětkovice u Sedlčan. Na výlet se vydali ekologicky vlakem, v obci Štětkovice navštívili místní dopravní hřiště, na kterém si v praxi vyzkoušeli svou znalost doptavních značek a předpisů. Jezdili po něm na šlapadlech, na odrážedlech, chodili jako chodci a po celou dobu návštěvy se vozili i v krásném vláčku. Kdo chtěl, jel jako klasický cestující, někdo ze sebe udělal mašifíru, jiní jeli jako uhlí ve vozíku na uhlí. Moc je zaujal i model železnice v přilehlé budově. Došlo i na nákup tématicky laděných suvenýrů.  Utráceli i v místním obchodě, kde se občerstvili a pak šli do krásného parku s prolézačkami a různými cvičebními pomůckami.  Celé dopoledne strávili na čerstvém vzduchu, hodně si spolu hráli a nakonec se opět vlakem vrátili do Tábora.