Štafetový pohár

Krajské kolo Štafetového poháru

Dne 7. května se v Českých Budějovicích konalo krajské kolo Štafetového poháru, kterého se zúčastnilo celkem 14 škol z Jihočeského kraje.

Naše školní družstvo předvedlo skvělý výkon a bojovalo s odhodláním a velkým nasazením. V průběhu závodů jsme byli svědky dramatických soubojů a výměn štafet, které dokázaly, že každý účastník dal do závodu maximum.

I přes konkurenci byla atmosféra plná sportovního ducha a fair play. Závodníci si navzájem fandili a povzbuzovali se, což dokázalo, že Štafetový pohár není pouze o výsledcích, ale i o sdílení radosti ze sportu a vzájemné podpoře.

Naše škola obsadila 8. místo a za to patří všem závodníkům velká pochvala!

Žaneta Floriánová