Mozolov - škola v přírodě 4. den

I čtvrtek jsme si za krásného počasí užívali.

Dnešní den byl trošku jiný než ty ostatní. Dopoledne proběhla lekce plavání a výuka, jak jsme si už zvykli. Dočetli jsme knihu Křeček v letu, která všechny moc bavila. Dopsali vše z matematiky a češtiny a těšili se na oběd. Po poledním klidu jsme se rozdělili do týmů spojených z dětí z 2.B i 2.C. Našim úkolem bylo najít si podle mapy areálu indicie a vymyslet tajná slova, která jsme pomocí číselné šifry změnili na číselný kód a otevřeli tak tajnou skříňku s pokyny, kde najdeme odměnu. I když nám tato hra dala zarat, všichni jsme skříňku otevřeli a s bublifuky, které nás čekali užili spoustu legrace. Po večeři zbyl čas ještě na vyžití na hřišti a míčové hry. Potom už jsme v plavkách i s paní učitelkami a paní asistentkou vyrazili k bazénu, kde nás čekala hudba,, tanec, balónky, skákání do vody, kotrmelce, šipky a salta a dokonce jsme si zahráli i vodní pólo. Do postelí se nikomu moc nechtělo.

děti z 2.B a 2.C Veronika Brodská, Lucie Grombířová a Jana Líbalová