Halloween pro třeťáky

V úterý 31 .10. 2023 jsme se žáky třetích tříd oslavili Halloween. Sešli jsme se v 8:00 ve školní jídelně, kde jsme se všichni přivítali a předvedli své strašidelné kostýmy a masky.

Poté se žáci ve skupinkách vypravili na 15 stanovišť, kde plnili různé úkoly spojené s angličtinou. Luštili křížovky a osmisměrky, vyráběli záložku do knížky, přiřazovali obrázky ke správnému anglickému slovíčku, dělali pantomimu. Na jednom stanovišti přednesli říkanku ,,Trick or Treat‘‘, na jiném si zase vyzkoušeli ,,Bobbing for Apples‘‘ - lovení jablka ústy.

Za pomoc s organizací a přípravou výzdoby a aktivit patří velké poděkování žákům 7. A.

Na závěr jsme se všichni po třídách vyfotili a nezapomněli jsme na ,,treat‘‘, tedy sladkou odměnu v podobě lízátka a halloweenský malovaný kamínek na památku.

Monika Jelínková