aktuality / úvod

Přespolní běh 1. stupeň

aktualizováno | 28.9. 10:47:18
Přebor okresu v přespolním běhu

Ve středu 27.září se čtyři tříčlenná družstva z 1. stupně zúčastnila závodů v přespolním běhu, který se konal ve sportovním areálu Komora.

Mladší chlapci obsadili 6. místo.  Mladší dívky si vedly ještě lépe a získaly 2. místo. Starší chlapci také dosáhli 2. místa, což je další důkaz jejich silného sportovního výkonu.

Největší triumf si však odnesly starší dívky, které si doběhly pro první místo. V individuálních kategoriích byla nejúspěšnější Ema Křiváková, která získala 1. místo a Sofie Svatková, která se umístila na místě třetím.

Gratuluji všem závodníkům ke skvělým sportovním výsledkům a děkuji za vzornou reprezentaci naší školy!