Noc ve škole 5.D a 8.B

Osmáci si pro páťáky připravili skvělou noc plnou zábavy.

V pátek 17.6. se 5.D a žáci z 8.B sešli před školou.  Osmáci připravili šipkovanou, která končila pokladem u pirátské lodi na Komoře. Po malém občerstvení se páťáci pustili do tréninku branballu, který většinu dětí opravdu nadchnul.   Za odměnu si všichni pochutnali v Mc Donaldu.  Po návratu do školy  si všichni připravili baterky a vyrazili do  setmělé školy, kde hledali indicie, ze kterých seskládali heslo.  Po vyhlášení výsledků se děti odebraly k táboráku, kdy jsme si krátili chvíli čekání na stezku odvahy zpěvem táborových písniček.  Potom už vypukla nejočekávanější část celé noci.  Na nasvícené stezce odvahy s čarodějnicemi, strašidly a kostlivci všichni dokázali, že umí překonat svůj strach.  Ještě dlouho do noci jsme si o zážitcích povídali.  Osmákům za jejich program moc děkujeme a těšíme se na další společné zážitky.

Jana Líbalová a Petra Soukeníková