Poslední setkání budoucích prvňáčků na ZŠ a MŠ Husova Tábor

Smích a dětský jásot provázel čtvrteční odpoledne naší školou. Ptáte se proč? Vždyť všichni školáci utíkají po vyučování domů nebo za kamarády. Právě ve čtvrtek 24. března se konalo poslední setkání předškoláků. Pro všech 42 předškoláků, kteří na toto setkání přišli, bylo přichystáno překvapení. I tentokrát se budoucí prvňáčci setkali s panáčky, kterým během předcházejících setkání nakreslili obličej a oblékli je. Teď už zbývalo předškoláka vybavit aktovkou,  ve které je čekalo jejich první vysvědčení a sladká odměna.

Hravou formou si procvičili práci na interaktivní tabuli.  Všechny děti hravě zvládly přichystané úkoly a malého předškoláka si mohly odnést domů. Zatímco děti plnily přichystané aktivity, rodiče se mohli dozvědět informace o technologiích, které naše škola ve výuce používá, a zeptat se na spoustu dalších informací. Doufáme, že se Vám naše společná setkání líbila, a že děti odcházely domů spokojené.

Všem předškolákům a jejich rodičům  děkujeme za účast a společně se opět uvidíme na zápise, který proběhne 7. a 8. dubna od 14 do 17 hodin. Budeme se moc těšit!

Mgr. Renata Mikšová