Třetí setkání budoucích prvňáčků na naší škole

Dne 3.3. přivedli rodiče již potřetí na  naši školu ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570 své malé předškoláčky.

I tentokrát si vyzkoušeli a procvičili dovednosti, které budou brzy potřebovat při zápisu do první třídy a při vstupu do školy. V tělocvičně prokázali svou tělesnou zdatnost a pružnost při zdolávání opičí dráhy, moc se jim líbilo cvičení s barevným padákem.

V jídelně na ně čekaly zavěšeny jejich kresby z prvních dvou setkání, tentokráte dokreslili k hlavě s vlasy celé tělo a oblečení. Procvičili si tak kresbu postavy a správné držení pastelek, připomněli si, jak si má správný školák sám ráno umýt obličej, vyčistit zuby, že je třeba přijít do školy učesaný a vhodně upravený. I proto si nakonec oblékli i svého látkového předškoláčka, který nás celým klubem provází. Po prvním setkání měli panáčkové a panenky dokreslený obličej, po druhém přišité  vlasy, nyní jsou i oblečení. Nezbývá, než se těšit na to, čím je vybavíme na posledním setkání, které se má uskutečnit  24.3.2022. Po něm je děti odnesou domů a budou se společně těšit na zápis do první třídy, který se na naší škole uskuteční 7. a 8. dubna od 14 do 17 hodin.