Klub předškoláků 2. setkání

Ve čtvrtek 10. února se děti a jejich rodiče již podruhé sešli v Klubu předškoláků, který každoročně pořádá naše škola před zápisem do 1. ročníku.

Na druhé setkání dorazilo se svými rodiči 47 předškoláků. Po společném shromáždění, kde se děti opět setkaly s budoucími učitelkami, následovalo rozdělení do skupin. Každou z nich čekaly různé aktivity, které si postupně vyzkoušely všechny děti. Malovaly, rozlišovaly geometrické tvary a barvy a na interaktivní tabuli hledaly zvířata.

Ve školní jídelně kreslily postavu, která je předlohou pro vlastního předškoláka. Toho si postupně dotvoří na dalších setkáních.

Rodiče měli na programu setkání se speciální pedagožkou z pedagogicko-psychologické poradny. Hlavním tématem byla školní zralost dětí.

Druhé setkání se povedlo a děti byly velmi spokojené. Další zajímavé aktivity je čekají opět ve čtvrtek 3. března.

Na všechny budoucí prvňáky se těšíme!

Bc.Erich Turek