Mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English - slavnostní předání certifikátů

Naše škola již několikátým rokem spolupracuje s Evropským centrem jazykových zkoušek v Českých Budějovicích. Žáci tak  mají možnost navštěvovat přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám přímo na naší škole a poté zkoušky absolvovat. Přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám jsou nabízeny žákům od třetí až do deváté třídy.

Ve čtvrtek 2. září 2021 si někteří žáci ze Základní a Mateřské školy Tábor Husova 1570 převzali svůj certifikát o složení prestižní mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge English. Slavnostní předání proběhlo v obřadní síni Městského úřadu v Táboře. Všem žákům ze srdce blahopřejeme. Velice nás jejich výsledky potěšily.  Zejména u ústní části zkoušek dosáhli všichni naši kandidáti vynikajících výsledků.

Výsledky mezinárodních zkoušek Cambridge – šk. rok 2020/21 – ZŠ a MŠ Tábor Husova 1570

Naši malí jazykovědci:

Vojtěch Pařík – Starters