Návštěva Muzea mlynářství, pekařství a zemědělství Božeticích

Jednou z aktivit projektu Erasmus+ Art is everywhere na naší škole bylo seznámení dětí s tradičními českými řemesly. Proto se vydala na konci školního roku třída  3.D v rámci projektu na pěkný výlet. Vlakem dojeli do Sepekova a odtud došli lipovou alejí do Muzea  mlynářství, pekařství a zemědělství v Božeticích, seznámili se s tradičními řemesly. Poutavé vyprávění pana průvodce bylo doplněno praktickými ukázkami, díky nimž mají nyní děti lepší představu o životě našich předků a možná byl někdo i motivován k výběru budoucího povolání.

Podpora Evropské komise při tvorbě této publikace nepředstavuje souhlas s obsahem, který odráží pouze názory autorů, a Komise nemůže být zodpovědná za jakékoliv využití informací obsažených v této publikaci

Koordinátorka projektu