Komunikace s žáky i zákonnými zástupci přes EduPage

Komunikace během uzavření školy bude probíhat on-line.

Škola již několikátým rokem používá evidenční a komunikační systém EduPage, který pracuje on-line.

Během uzavření škol budou žáci dostávat informace a úkoly od svých učitelů pomocí této on-line komunikace. Stejným způsobem budou dle konkrétních instrukcí učitelů zasílat splněné úkoly zpět.

Důležité informace budou dostávat zákonní zástupci stejnou cestou.

Celý systém je nastaven tak, že žáci mají své účty a své přístupové údaje. Zákonní zástupci obdobně mají účty pro rodiče a opět své specifické přístupové údaje. Bohužel je řada rodičů, která nezačala tento způsob komunikace využívat, mnohdy do systému vstupují přes účty svých dětí.

V této krizové situaci je nutné, aby rodiče bez problémů tuto komunikaci používali.

Pokud jste ztratili nebo nezačali používat systém a potřebujete obnovit přístup do EduPage, kontaktujte správce systému Mgr. Jaroslava Nováka,     e-mail:   jaroslav.novak@zshusovata.cz  ,     tel.:  731 025 949

Přílohy ke všem zasílaným zprávám nepůjdou pravděpodobně všem otevřít v mobilní aplikaci (záleží, jaké máte do telefonu stažené ovladače). Doporučujeme pracovat a řešit na PC.